dla nauczycieli do druku flash cards Ilustracja Infografika

Grafiki i plakat z tematu „School Essentials”

By

Flashcards to temat, który lubię. Nieskończoność tematów, nieskończoność obiektów, użyteczność, możliwość wykorzystania na 1000 różnych sposobów, prostota w przekazie, sama przyjemność w projektowaniu.

Tym razem 10 ilustracji z tematu ‚School essentials’ w języku angielskim (jak ktoś mi zrobi tłumaczenie na inny język, to będą też w innym;)). Ilustracje w rozmiarze a5, z jaskrawymi kolorami, w bardzo prostym stylu.

Moja siostra cioteczna, doświadczona nauczycielka języka angielskiego dla najmłodszych, zwróciła mi kiedyś uwagę, że jakość dostępnych materiałów do nauki języka obcego, nawet najpopularniejszego angielskiego, jest bardzo słaba pod względem estetycznym. Nie mówię tu tylko o darmowych materiałych dostępnych w sieci, ale też o płatnych produktach. Zrobiłam krótki risercz i zgadzam się, nie ma z czego wybierać;), no może z wyjątkiem flash cards Erica Carle, a później długo, długo nic…
Tak mi to utknęło w głowie, że nawet wybrałam projekt flash cards do języka angielskiego jako pracę licencjacką. To była moją pierwsza przygoda z digital painting, efekty można zobaczyć na moim instagramie;).

I tak projekt fiszek, kart obrazkowych, flascards itd. spodobał mi się do tego stopnia, że na pewno będzie ich więcej.

Pliki do pobrania tylko do użytku prywatnego. Brak zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez wiedzy i zgody autora.

 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.